SOUŽITÍ 2005 o.p.s., Na Bukovci 1, 790 84 Mikulovice, zapsáno v rejstříku KS v Ostravě, oddíl O vložka 206, IČ 26873265


MISS 50+

Organizace SOUŽITÍ 2005, o.p.s. navázala velmi dobrou spolupráci s Kulturním domem Wandy Pawlik v Nyse díky projektům Akademie 3. věku a Setkání dvou kultur. Proto nás oslovili při pořádání akce MISS 50+ s tím, abychom v Mikulovicích našli ženy, které by se chtěly soutěže zúčastnit.

Na závěrečný galavečer "Finale Miss 50+" se začalo celkem jedenáct českých a polských žen poctivě připravovat již od ledna. V Polsku dokonce proběhnul casting účastnic, jelikož zájem žen byl obrovský. Každý týden trénovaly dámy tanec. Průběžně zkoušely šaty, které by jim nejlépe seděly, natočily krátké video, aby ukázaly, co dělají ve volném čase a také nafotily sérii úžasných profesionálních fotografií.

K vyvrcholení došlo v sobotu 23.3.2013 v 17,00 hodin ve velkém sále kulturního domu v Nyse a bylo se na co dívat. Sál byl nabitý k prasknutí. Češi i poláci přijeli podpořit své blízké - maminky, babičky, kamarádky, které byly na pódiu. Postupně se všechny účastnice nejprve divákům představily. Prošly se po pomyslném módním mole ve společenských šatech za promítání série jejich černobílých fotografií ve stylu 30. let na velkém plátně. Dále diváci shlédli krátký film o životě a zájmech soutěžících. Nakonec se všechny předvedly, jak zvládají společenský tanec. Celý večer byl protkán vystoupeními malých tanečníků a mladých zpěváků. Přestože by se mohlo zdát, že byly účastnice zpočátku napjaté, atmosféra byla po celý večer velmi uvolněná a podpora diváků jistě dodávala soutěžícím sebedůvěru.

Porota měla těžké rozhodování, ale s výsledkem byli nakonec všichni spokojeni. Každá účastnice získala šerpu, čelenku, krásnou večerní toaletu, kosmetický balíček Oriflame, pytel nyských oplatků a čtyři dárky od sponzorů - poukázky na džíny, spodní prádlo, večeři pro dva a radiofrekvenční zákrok ve studiu Estetica. A následně ještě obdrží DVD s finálovým večerem a své profesionální fotografie.

Naší Miss 50+ TALENTU paní Soni Moravcové, Miss 50+ PŮVABU paní Kristíně Konečné, Miss 50+ KREATIV paní Miloslavě Koriťákové a Miss 50+ ŠARMU paní Anně Hradecké gratulujeme!!! Byly báječné, nádherné. Okouzlující a zářící. Dokázaly, že žena může být krásná v každém věku. Zvlášť, když život bere, jako ony, s nadhledem.

Závěrečný raut po skončení programu byl jen třešinkou na dortu. Zde byl čas a prostor pogratulovat všem účastnicích a poděkovat všem pořadatelům za skvělý večer a zábavu.


Fotogalerie: MISS 50+

/album/fotogalerie-miss-50-/p10800791-jpg/

—————